Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

A e keni parë këtë reagim të Kadri Veselit gjatë përplasjes fizike mes Xhavit Halitit e Arben Gashit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A e keni parë këtë reagim të Kadri Veselit gjatë përplasjes fizike mes Xhavit Halitit e Arben Gashit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A e keni parë këtë reagim të Kadri Veselit gjatë përplasjes fizike mes Xhavit Halitit e Arben Gashit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 10 shikime
 • 10 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A e keni parë këtë reagim të Kadri Veselit gjatë përplasjes fizike mes Xhavit Halitit e Arben Gashit

Kategoritë


0 komente