Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
A ju tha Kadri Veseli këtyre njerëzve që nuk kanë vend më në PDK-
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
A ju tha Kadri Veseli këtyre njerëzve që nuk kanë vend më në PDK-

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

A ju tha Kadri Veseli këtyre njerëzve që nuk kanë vend më në PDK-

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 153 shikime
 • 153 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A ju tha Kadri Veseli këtyre njerëzve që nuk kanë vend më në PDK-

Kategoritë


0 komente