Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Adem Bunguri merr çmimin “Dea Dardanicae”
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Adem Bunguri merr çmimin “Dea Dardanicae”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Adem Bunguri merr çmimin “Dea Dardanicae”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Kulturës sot ka ndarë cmimet vjetore në fushën e trashëgimisë kulturore. Çmimin për veprimtari jetësore “Dea Dardanicae” i është ndarë Adem Bungurit.

Kategoritë


0 komente