Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Aeroplani luftarak rus për pak sa nuk përplaset me një koleg të tij, publikohet momenti rrëqethës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aeroplani luftarak rus për pak sa nuk përplaset me një koleg të tij, publikohet momenti rrëqethës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aeroplani luftarak rus për pak sa nuk përplaset me një koleg të tij, publikohet momenti rrëqethës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 671 shikime
 • 671 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Web: http://periskopi.com Facebook: https://www.facebook.com/periskopi Instagram: https://www.instagram.com/periskopi Twitter: https://twitter.com/Periskopi1

Kategoritë0 komente