Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ahmetaj: Këto janë tri format e dëmtimit të fletëvotimeve (Video)
Ahmetaj: Këto janë tri format e dëmtimit të fletëvotimeve (Video)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 17:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmetaj: Këto janë tri format e dëmtimit të fletëvotimeve (Video)

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,437 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Koordinatori nga Qendra e Numërimit dhe Rezultateve të Komisionit Qendror Zgjedhor (KQZ), Burim Ahmetaj, ka theksuar se në 530 vendvotime janë rinumëruar votat. Për më shumë: http://telegra.fi/GujjMw

Kategoritë


0 komente


0/500