Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ahmeti: AAK-ja kërkoi të shkarkohej Salihaj, sepse nuk përfaqëson interesat e tyre
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti: AAK-ja kërkoi të shkarkohej Salihaj, sepse nuk përfaqëson interesat e tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti: AAK-ja kërkoi të shkarkohej Salihaj, sepse nuk përfaqëson interesat e tyre

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 433 shikime
 • 433 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente