Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ahmeti në takim me Haradinajn thotë se PSD-ja mbetet pro qëndrimit për rrëzim të Qeverisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ahmeti në takim me Haradinajn thotë se PSD-ja mbetet pro qëndrimit për rrëzim të Qeverisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ahmeti në takim me Haradinajn thotë se PSD-ja mbetet pro qëndrimit për rrëzim të Qeverisë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 412 shikime
 • 412 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente