Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Akisdent i tmerrshë në Gjermain - Vdes babë e bijë nga Kosova
Akisdent i tmerrshë në Gjermain - Vdes babë e bijë nga Kosova

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Akisdent i tmerrshë në Gjermain - Vdes babë e bijë nga Kosova

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 182 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

AKSIDENT I TMERRSHËM NË GJERMANI – VDESIN BABË E BIJË NGA KOSOVA

Kategoritë


0 komente


0/500