Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
AKR e PDK kanë lidhur koalicion në qytetin e Mitrovicës, nënkryetari është nga Vetëvendosje
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
AKR e PDK kanë lidhur koalicion në qytetin e Mitrovicës, nënkryetari është nga Vetëvendosje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

AKR e PDK kanë lidhur koalicion në qytetin e Mitrovicës, nënkryetari është nga Vetëvendosje

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 342 shikime
 • 342 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

AKR e PDK kanë lidhur koalicion në qytetin e Mitrovicës, nënkryetari është nga Vetëvendosje

Kategoritë


0 komente