Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Aksionet e Doganës nëper Kosovë p1
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aksionet e Doganës nëper Kosovë p1

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 17:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aksionet e Doganës nëper Kosovë p1

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 8,094 shikime
 • 8,094 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mundë ti ndiqni disa aksione të Doganës nëpër Kosovë, të cilat kanë qenë mjaftë të rëzikshme

Kategoritë


0 komente