Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Aksioni i VV-së përfundon me arrestimin e një deputeteje dhe 7 aktivistëve
Aksioni i VV-së përfundon me arrestimin e një deputeteje dhe 7 aktivistëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aksioni i VV-së përfundon me arrestimin e një deputeteje dhe 7 aktivistëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 116 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Para stacionit kryesor të Policisë së Kosovës në Prishtinë, dhjetëra aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, kanë hedhur ngjyrë të kuqe drejt ndërtesës dhe Stacionit “qendra” Të Policisë, në shenjë proteste ndaj dhunës ndaj grave si dhe mos përgjigjes në kohë të organeve të rendit, si në rastin e vrasjes së dyfishtë në Gjakovë, kur Pjetër Ndrecaj i mori jetën ish-gruas dhe vajzës së tij me armë zjarri.

Kategoritë


0 komente


0/500