Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Selimi thotë se serbi 22-vjeçar ka punuar për BIA-n, Policia s’ka koment për këtë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Selimi thotë se serbi 22-vjeçar ka punuar për BIA-n, Policia s’ka koment për këtë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Selimi thotë se serbi 22-vjeçar ka punuar për BIA-n, Policia s’ka koment për këtë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 932 shikime
 • 932 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Selimi thotë se serbi 22-vjeçar ka punuar për BIA-n, Policia s’ka koment për këtë

Kategoritë


0 komente