Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Aksioni “Ta pastrojmë Kosovën”, grumbullohen mbi 316 tonë mbeturina
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Aksioni “Ta pastrojmë Kosovën”, grumbullohen mbi 316 tonë mbeturina

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Aksioni “Ta pastrojmë Kosovën”, grumbullohen mbi 316 tonë mbeturina

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në dy ditët e para të aksionit "Ta pastrojmë Kosovën" kanë marrë pjesë rreth 110 mijë vullnetarë dhe janë grumbulluar mbi 300 tonë mbeturina, ndërkohë që Ministria e Arsimit ka marrë vendim që këtij aksioni t’i bashkëngjiten edhe shkollat e Kosovës, duke i angazhuar mësimdhënësit dhe nxënësit në pastrimin e ambientit shkollor.

Kategoritë


0 komente