Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Gjykata e Gjakovës hedh poshtë aktakuzën ndaj Pal Lekjat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjykata e Gjakovës hedh poshtë aktakuzën ndaj Pal Lekjat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjykata e Gjakovës hedh poshtë aktakuzën ndaj Pal Lekjat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 103 shikime
 • 103 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjykata e Gjakovës hedh poshtë aktakuzën ndaj Pal Lekjat

Kategoritë


0 komente