Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Albatrit Muqiqi kështu ja feston ditëlindjen e parë vajzës
Albatrit Muqiqi kështu ja feston ditëlindjen e parë vajzës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Albatrit Muqiqi kështu ja feston ditëlindjen e parë vajzës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 4,023 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Festë në shtëpinë e Albatrit Muqiqit, në ditëlindjen e parë të vajzës së tij

Kategoritë


0 komente


0/500