Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Aliu: Në Ferizaj për herë të parë konkurse pa rekomandime politike
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Aliu: Në Ferizaj për herë të parë konkurse pa rekomandime politike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Aliu: Në Ferizaj për herë të parë konkurse pa rekomandime politike

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Ferizajt, Agim Aliu në takim me studentë të kolegjit AAB shpalosi punën e qeverisjes lokale që drejton, duke u thënë atyre që Ferizaj do të ketë më shumë mundësi në punësim për të rinjtë.

Kategoritë


0 komente