Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Amaneti i dëshmorit: Nëse ma shihni nënën, thoni mos të më qan
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Amaneti i dëshmorit: Nëse ma shihni nënën, thoni mos të më qan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Amaneti i dëshmorit: Nëse ma shihni nënën, thoni mos të më qan

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 48 shikime
 • 48 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Njëri nga dëshmorët që dha jetën në luftimet e zhvilluara në Tetovë, është Hysni Xhemajli, i cili më 10 qershor 2001, ra dëshmor në luftimet e zhvilluara me forcat maqedonase në Kalanë e Tetovës.

Kategoritë


0 komente