Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Amazon do të nisë Amazon University Esports | GameON Buzz
Amazon do të nisë Amazon University Esports | GameON Buzz

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Amazon do të nisë Amazon University Esports | GameON Buzz

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 11 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjigandi Amazon, së bashku me GGTech Entertainment dhe NUEL, do të nisin Amazon University Esports në 3 shtete europiane. Zbuloni se si ai do të zhvillohet dhe çfarë do të ndodhë në këtë GameON Buzz

Kategoritë


0 komente


0/500