Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ambasada Zvicerane e pajis me viza në kohë rekorde FC Prishtinën
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ambasada Zvicerane e pajis me viza në kohë rekorde FC Prishtinën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ambasada Zvicerane e pajis me viza në kohë rekorde FC Prishtinën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 485 shikime
 • 485 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

FC Prishtina sot ka udhëtuar drejt Luksemburgut, ku të mërkurën do ta zhvillojë ndeshjen e parë ndaj skuadrës vendase, Fola – në kuadër të xhiros së parë kualifikuese për Ligën e Evropës.

Kategoritë


0 komente