Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Anesteziologu e pranon se në “Medicus” u hoqën veshka
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Anesteziologu e pranon se në “Medicus” u hoqën veshka

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Anesteziologu e pranon se në “Medicus” u hoqën veshka

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 528 shikime
 • 528 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Anesteziologu e pranon se në “Medicus” u hoqën veshka

Kategoritë0 komente