Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ani pse pelegrinët serbë nuk vijnë, në Gjakovë do të organizohet kundërshtimi tradicional
Ani pse pelegrinët serbë nuk vijnë, në Gjakovë do të organizohet kundërshtimi tradicional

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ani pse pelegrinët serbë nuk vijnë, në Gjakovë do të organizohet kundërshtimi tradicional

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 314 shikime
 • 314 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ani pse pelegrinët serbë nuk vijnë, në Gjakovë do të organizohet kundërshtimi tradicional

Kategoritë


0 komente


0/500