Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Dogana e Kosovës me qasje minimale në kufijtë e veriut pas arrestimit të Gjuriqit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dogana e Kosovës me qasje minimale në kufijtë e veriut pas arrestimit të Gjuriqit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dogana e Kosovës me qasje minimale në kufijtë e veriut pas arrestimit të Gjuriqit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 448 shikime
 • 448 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dogana e Kosovës me qasje minimale në kufijtë e veriut pas arrestimit të Gjuriqit

Kategoritë


0 komente