Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Anton Quni me një ofertë për Albin Kurtit para pauzës së Kuvendit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Anton Quni me një ofertë për Albin Kurtit para pauzës së Kuvendit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Anton Quni me një ofertë për Albin Kurtit para pauzës së Kuvendit

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Anton Quni me një ofertë për Albin Kurtit para pauzës së Kuvendit:

- Po të drejtohem me emër se po të konsideroj ta afërt
- Albin, është një ofertë që duhesh me pas në konsideratë
- Unë do e bëj të pamundurën, do e takoj Mustafën dhe deputetët për me tërheq mocionin
- Të tërhiqet shkarkimi i Veliut dhe të reflektoni për taksën

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente