Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Arbën Xhaferi” bllokon katër fshatra, nga 4 rrugë sa kishin për kyçje do të mbesin me vetëm një
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Arbën Xhaferi” bllokon katër fshatra, nga 4 rrugë sa kishin për kyçje do të mbesin me vetëm një

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Arbën Xhaferi” bllokon katër fshatra, nga 4 rrugë sa kishin për kyçje do të mbesin me vetëm një

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 487 shikime
 • 487 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Arbën Xhaferi” bllokon katër fshatra, nga 4 rrugë sa kishin për kyçje do të mbesin me vetëm një

Kategoritë


0 komente