Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Arrestohet një person para Kuvendit të Kosovës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Arrestohet një person para Kuvendit të Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Arrestohet një person para Kuvendit të Kosovës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 73 shikime
 • 73 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ratifikimin e marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi si duket nuk po e kundërshtojnë vetëm deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, pasi që një qytetar dyshohet se kishte gjuajtur me gurë brenda oborrit të Kuvendit të Kosovës.

Kategoritë


0 komente