Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

ARTISTAT - Projekti Dimror
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
ARTISTAT - Projekti Dimror

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

ARTISTAT - Projekti Dimror

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 202 shikime
 • 202 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

®ARTISTAT 2017. Pas një pushimi të gjate që nuk kemi publikuar as një humor përpos atyre humoreve të vjetra. Kemi vendosur të rikthehemi me një Projekt që quhet "Projekti Dimror". Me Rastin e Festave të Fundvitit ju do qeshni me ne. Me humoret tona. Na Prisni.

Kategoritë


0 komente