Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Asgjë s’është bërë për deponinë në Mirash që dy vjet më parë gjermanët e krahasonin me bombë atomike
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Asgjë s’është bërë për deponinë në Mirash që dy vjet më parë gjermanët e krahasonin me bombë atomike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Asgjë s’është bërë për deponinë në Mirash që dy vjet më parë gjermanët e krahasonin me bombë atomike

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 242 shikime
 • 242 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Asgjë s’është bërë për deponinë në Mirash që dy vjet më parë gjermanët e krahasonin me bombë atomike

Kategoritë


0 komente