Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Qeveria s’ka mundësi të ndërhyjë në draft-statutin e Asociacionit që ka shkruar direkt në Bruksel
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria s’ka mundësi të ndërhyjë në draft-statutin e Asociacionit që ka shkruar direkt në Bruksel

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria s’ka mundësi të ndërhyjë në draft-statutin e Asociacionit që ka shkruar direkt në Bruksel

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 201 shikime
 • 201 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria s’ka mundësi të ndërhyjë në draft-statutin e Asociacionit që ka shkruar direkt në Bruksel

Kategoritë


0 komente