Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
NGOP TV | Parashikimi Real Madrid - Atletico Madrid
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
NGOP TV | Parashikimi Real Madrid - Atletico Madrid

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

NGOP TV | Parashikimi Real Madrid - Atletico Madrid

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 2,027 shikime
 • 2,027 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

NgopSport - Parashikimi i ndeshjeve me të ftuar personazhe  nga bota e NGOP.

https://www.instagram.com/ngopmedia/

https://www.facebook.com/ngop.tv/

#parashikimi #realmadrid #atleticomadrid #ngoptv #ngopmedia #ngop 


  0 komente