Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Azra dhe Xhenk ja çka bëjnë jashtë serialit bashkë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Azra dhe Xhenk ja çka bëjnë jashtë serialit bashkë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Azra dhe Xhenk ja çka bëjnë jashtë serialit bashkë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 3,682 shikime
 • 3,682 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si duken pranë njëri-tjetrit 

Kategoritë


0 komente