Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bajrami dhe Haliti akuzojnë njëri-tjetrin për kontrollin e naftës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bajrami dhe Haliti akuzojnë njëri-tjetrin për kontrollin e naftës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bajrami dhe Haliti akuzojnë njëri-tjetrin për kontrollin e naftës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Seanca ka vazhduar me akuza në mes deputetes së LDK-së dhe ish ministrja e Tregtisë, Hykmete Bajrami dhe deputetit të PDK-së, Xhavit Haliti, i cili ka thënë se askush nuk po mundet ta ndal kontrabandën e naftës , derisa Bajrami i ka thënë se ai ka kontrollin e naftës dhe duhet të tregojë se si është bërë milioner.

Kategoritë


0 komente