Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Bajrami i reagon Kurtit
Bajrami i reagon Kurtit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bajrami i reagon Kurtit

 • E publikuar: Para 3 javëve
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Bajrami i reagon Kurtit: Nuk mund të konsiderohemi te suksesshëm nëse i përkasim regjimit të vjetër

Kategoritë


0 komente


0/500