Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
"Ballkoni"
"Ballkoni"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 21:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Ballkoni"

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 54,261 shikime
 • 54,261 shikime
 • 0 shikues
 • 5
 • 5
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Regjisore: Lendita Zeqiraj Producent: Bujar Kabashi Aktorë: Arben Bajraktaraj, Sevdai Radogoshi, Sefedin Nuredini, Osman Ahmeti, Shengyl Ismajli, Avni Dalipi, Adriana Matoshi, Edona Reshitaj, Burhan Sejdiu, Merfi Gashi, Nexhmije Selca, Leonora Mehmetaj, Gjin Kastrati, Mejreme Berisha, Shqipe Gashi, Gojart Kqiku. Jetoni, një djalosh 10 vjeçar gjendet i ulur në skaj të ballkonit në katin e 4-rt. Fqinjët dhe kalimtarët e rastit, të tmerruar nga situata, thërrasin policinë dhe zjarrfikësat për ndihmë. Por shumë shpejt situata del jashtë kontrollit.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

6 komente


0/500