Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Banorët shqiptar nuk lejojnë ndërtimin e banesave për serbët te 'Kroi i Vitakut' në Mitrovicë.mpg
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Banorët shqiptar nuk lejojnë ndërtimin e banesave për serbët te 'Kroi i Vitakut' në Mitrovicë.mpg

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Banorët shqiptar nuk lejojnë ndërtimin e banesave për serbët te 'Kroi i Vitakut' në Mitrovicë.mpg

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente