Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Bashkohen PDK, LDK, AAK dhe Vetëvendosje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Bashkohen PDK, LDK, AAK dhe Vetëvendosje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Bashkohen PDK, LDK, AAK dhe Vetëvendosje

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 57 shikime
 • 57 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zyrtarët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Partisë Demokratike të Kosovës, Aleancës ëpr Ardhmërinë e Kosovës dhe lëvizjes Vetëvendosje sot janë bwrw bashkë si asnjëherë më parë.

Kategoritë


0 komente