Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Basketbollisti Kujtim Ujkani në prova
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Basketbollisti Kujtim Ujkani në prova

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Basketbollisti Kujtim Ujkani në prova

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 296 shikime
 • 296 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Basketbollisti i talentuar nga Kosova, Kujtim Ujkani ka siguruar prova në kampionatin slloven. https://telegrafi.com/?p=2299194

Kategoritë


0 komente