Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Batatina tregon të ardhmen e skuadrës së Llapit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Batatina tregon të ardhmen e skuadrës së Llapit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Batatina tregon të ardhmen e skuadrës së Llapit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tashmë ai ka lëshuar postin e trajnerit të skuadra e tij për t’u bërë drejtor sportiv. Është ky TahirBatatina, i cili morri përsipër detyrën e trajnerit te skuadra e Llapit për ta rikthyer atë nëmajetë futbollit kosovar.

Kategoritë


0 komente