Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“BAZA” prezanton edhe reliktet e UÇK-së
“BAZA” prezanton edhe reliktet e UÇK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“BAZA” prezanton edhe reliktet e UÇK-së

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Motori i komandantit legjendar Adem Jashari, uniforma e një dëshmori të UCK-së, cizmet që kanë përdorur ushtarët e UÇK-së gjatë luftës, koburja e Isa Boletinit, shalli dhe lapsi i ish presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova dhe shumë eksponate tjera të periudhave të ndryshme që i takojnë historisë shqiptare janë prezantuar sot nëpërmjet një ekspozite të quajtur “Bazë”.

Kategoritë


0 komente


0/500