Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
BE i jep Kosovës deri në 20 milionë euro nëse deri në qershor miraton një pako ligjesh
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
BE i jep Kosovës deri në 20 milionë euro nëse deri në qershor miraton një pako ligjesh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

BE i jep Kosovës deri në 20 milionë euro nëse deri në qershor miraton një pako ligjesh

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 283 shikime
 • 283 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

BE i jep Kosovës deri në 20 milionë euro nëse deri në qershor miraton një pako ligjesh

Kategoritë


0 komente