Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Beka: Rasti i Kryeshefit të IPK-së nuk është siç duket - e pandershme të përgjohen kolegët mes vete
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Beka: Rasti i Kryeshefit të IPK-së nuk është siç duket - e pandershme të përgjohen kolegët mes vete

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Beka: Rasti i Kryeshefit të IPK-së nuk është siç duket - e pandershme të përgjohen kolegët mes vete

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 77 shikime
 • 77 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Beka: Rasti i Kryeshefit të IPK-së nuk është bash ashtu siç duket - e pandershme të përgjohen kolegët mes vete

Kategoritë


0 komente