Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Bekë Berisha i AAK-së e quan “xhenaze vertikale politike” Isa Mustafën
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Bekë Berisha i AAK-së e quan “xhenaze vertikale politike” Isa Mustafën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Bekë Berisha i AAK-së e quan “xhenaze vertikale politike” Isa Mustafën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 106 shikime
 • 106 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha e ka cilësuar Isa Mustafën, veç një “xhenaze vertikale politike”, menjëherë pas kësaj deklarate LDK ka reaguar ashpër duke thënë se është e trishtueshme se si një përfaqësues i AAK-së, partisë së kryeministrit ka mendësi të prodhuesit të kufomave.

Kategoritë


0 komente