Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nusja e Milotit bëhet gati për kanagjegj, publikon pamje nga frizerja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nusja e Milotit bëhet gati për kanagjegj, publikon pamje nga frizerja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nusja e Milotit bëhet gati për kanagjegj, publikon pamje nga frizerja

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 2,972 shikime
 • 2,972 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kaq e bukur po duket Belkiz

Kategoritë


0 komente