Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Beni - 1. Gjyshja
Beni - 1. Gjyshja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 24:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Beni - 1. Gjyshja

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 175,259 shikime
 • 0 shikues
 • 34
 • 34
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një ditë e zakonshme, nuk është e zakonshme për Benin.
Ai fillon ditën me pozitivitet, por gjërat shkojnë duke iu komplikuar kur në veturën e tij futet një gjyshe, e cila nuk e lë Benin të vazhdojë ditën siç e kishte planifikuar.

 

Kategoritë


29 komente


0/500