Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Beni - 5. Halla
Beni - 5. Halla

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 17:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Beni - 5. Halla

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 80,944 shikime
 • 0 shikues
 • 25
 • 25
 • Shpërndaje

Për videon

Është ditëlindja e Benit! Gëzimin e mëngjesit ia prishë halla e tij Kumrija, e cila me energjinë e saj e irriton Benin. Kumrija ka takim romantik me Faikun, ndërsa Beni mundohet ta bëj një darkë për shoqërinë.

Kategoritë


19 komente


0/500