Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Beqaj: Kosova të jetë qendër rajonale për zhvillimin e ekonomisë digjitale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Beqaj: Kosova të jetë qendër rajonale për zhvillimin e ekonomisë digjitale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Beqaj: Kosova të jetë qendër rajonale për zhvillimin e ekonomisë digjitale

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj ka thënë sot se vizion i kësaj mMinistrie është që Kosova të jetë qendër rajonale për zhvillimin e ekonomisë digjitale, si dhe se mision është nxitja, afirmimi dhe zhvillimi i inovacioneve, ndërmarrësisë në funksion të nxitjes së zhvillimit ekonomik, rritjes së prodhimit dhe eksportit.

Kategoritë


0 komente