Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Berisha: Po numërohen ditët e fundit për keqqeverisjen në Prizren
Berisha: Po numërohen ditët e fundit për keqqeverisjen në Prizren

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Berisha: Po numërohen ditët e fundit për keqqeverisjen në Prizren

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sakrifica e qytetarëve të Prizrenit nuk duhet të vazhdojë të nëpërkëmbet, pasi e gjithë ajo djersë dhe gjak nuk është derdhur për t’u manipuluar nga njerëz të “klanit Pronto”, të cilët për fatin e keq e kanë turpëruar për vite të tëra Prizrenin dhe Kosovën.

Kategoritë


0 komente


0/500