Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Berisha: Qeveria e Kosovës të realizojë agjendën në interes të popullit të saj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Berisha: Qeveria e Kosovës të realizojë agjendën në interes të popullit të saj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Berisha: Qeveria e Kosovës të realizojë agjendën në interes të popullit të saj

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë vizitës së tij në Shqipëri, është takuar dhe me ish-kreun e PD-së, Sali Berishën, me të cilin ka biseduar për proceset nëpër të cilat po kalojnë dy vendet.

Kategoritë


0 komente