Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Beteja për punësim- Fabrika që eksporton në tregun evropian dhe premtimi i ministrit
Beteja për punësim- Fabrika që eksporton në tregun evropian dhe premtimi i ministrit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 25:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Beteja për punësim- Fabrika që eksporton në tregun evropian dhe premtimi i ministrit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,409 shikime
 • 1,409 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emisioni synon të zbusë papunësinë në Kosovë duke ndihmuar personat e interesuar për punë duke i sjellë sa më afër tregut të punës. Gjithashtu emisioni kontribuon në përmirësimin e infrastrukturës sociale të banorëve të Kosovës dhe që do të ndikojë drejtpërdrejt në rritjen e cilësisë së jetës si dhe punësimin e një numri të madh të personave të aftë për punë.

Kategoritë


0 komente


0/500