Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Mbi 60 pasagjerë mashtrohen nga agjencia fantome “Kosova Reiseburo”
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mbi 60 pasagjerë mashtrohen nga agjencia fantome “Kosova Reiseburo”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mbi 60 pasagjerë mashtrohen nga agjencia fantome “Kosova Reiseburo”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 508 shikime
 • 508 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbi 60 pasagjerë mashtrohen nga agjencia fantome “Kosova Reiseburo”

Kategoritë


0 komente