Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
BimBima: Rrëfimi për drogën dhe censurën- muzika nuk ka të bëjë asgjë me moralin
BimBima: Rrëfimi për drogën dhe censurën- muzika nuk ka të bëjë asgjë me moralin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

BimBima: Rrëfimi për drogën dhe censurën- muzika nuk ka të bëjë asgjë me moralin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 158 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

BimBima: Rrëfimi për drogën dhe censurën- muzika nuk ka të bëjë asgjë me moralin

Përshkrim: Intervistë me BimBimën, reper kosovarë

 

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: http://bit.ly/2Gg66Kr

Kategoritë


0 komente


0/500